APIE MANE

Labas, aš esu Domas, Dumas Wedding Films įkūrėjas.

Vedęs ir turiu vaikų, todėl puikiai žinau, ką reiškia sustabdytos gražiausios gyvenimo akimirkos. Jos mane pralinksmina ir padrąsina net sunkiausiais gyvenimo momentais, o juk tokių visiems pasitaiko. Bet meilė nugali viską.

Gimiau Alytuje ir greičiausiai jau su kamera rankoje (nors mama to neprisimena). Baigiau teisės studijas, ir net tada, kai dirbau teisininku, nenustojau filmuoti. Vandens sportas (banglentės, jėgos aitvarai) ir filmavimas visada buvo ir yra mano aistra. Ji augo, o noras būti teisininku tirpo. Pasidaviau.

Po penkerių metų mečiau teisininko karjerą ir išvykau į Fuerteventūros salą, kur galėjau plaukioti banglentėmis ir kurti filmus. Taip mano pomėgis virto širdžiai mielu darbu. O 2014-aisiais nusprendžiau pasinerti į vestuvių videografiją. Šis žanras mane žavi savo estetika, išskirtinumu, jautriomis emocijomis.

Man svarbu užfiksuoti ašaras tėčio akyse, kai jis veda dukrą prie altoriaus, mamos šypseną, kai ji tvarko nuotakos suknelę, ar anūkui ir jo išrinktajai duoną perduodančios senolės rankas.
Tikiu, kad entuziazmas, aistra šiam darbui ir požiūris į vestuvių filmavimą mano kuriamus filmus daro išskirtinius. Aš pasistengsiu, kad tai atsispindėtų ir Jūsų filme. Kad niekada nepamirštumėte šios ypatingos dienos.
Rūta //// Andrew
Neda //// Joe
Lake Como // Italy
Laura //// Jurgis